Form studio

Produkt nemá žádné parametry.

• Dobrý soft.

Hafo formulářů. Pro práci přes datovou schránku super.

• přehlednost

dobré předchozí zkušenosti

• Velký soubor formulářů
    • menší přehlednost, když mám rozpracovaný formulář a musím přecházet k podkladům

Produkt znám z minulosti, proto jsem si ho objednala.

Produkt nemá žádné parametry.

FORM studio zásadním způsobem usnadňuje práci a šetří čas, který vyplňováním různých formulářů trávíte. Mnoho údajů vůbec nemusíte vyplňovat, program to udělá za vás podle nastavených parametrů, výpočtem nebo odvozením z již zadaných údajů. Vyplněné formuláře můžete v dokonalé kvalitě vytisknout nebo elektronicky odeslat.2. + DPFO závislá činnost (prohlášení popl., vyúčtování daně z příjmů atd.) Rozšíření k základním formulářům se stejným typem licence, nelze objednat samostatně

• Všechny formuláře pro podnikání.
    • nic.

100% pomůcka.

• Dobrý soft.

Hafo formulářů. Pro práci přes datovou schránku super.

• přehlednost

dobré předchozí zkušenosti

• Velký soubor formulářů

Produkt znám z minulosti, proto jsem si ho objednala.

• , zakoupeno v BlahaSoft

• Perfektně se s programem pracuje
    • Včasné aktualizace programu
    • Příznivá cena

Produkt se mi používá perfektně a ušetří mě spoustu času. Doporučuji.

• , zakoupeno v BlahaSoft

dostupnost všech daňových formulářů, doporučuji ostatním

• , zakoupeno v BlahaSoft

• rychlé a přehledné vyplnění všech potřebných tiskopisů,opravdu mi to hodně usnadnilo práci.
    • Na začátku jsem trochu bloudila a nevěděla jak začít,hlavně ohledně klientů,možná by to chtělo nápovědu přímo u toho co začnu zadávat,ale to bych asi už chtěla moc.

výborné!