Stormware Pohoda Mini

TOP 1 v kategorii Účetní a ekonomický software

Stormware Pohoda Mini

Varianta POHODA Mini je minimální variantou ekonomického systému POHODA. Obsahuje pouze daňovou evidenci a fakturaci bez nadstandardních funkcí. ...
3 606 Kč

Mzdy

• Výborný, přehledný

• Jednoduchost obsluhy
    • Nezjištěno

Produkt Pohoda Mini má velmi dobré servisní zázemí.

• , zakoupeno v JCR - účto Pohoda

• Přehledné a jednoduché účetnictví
    • Zbytečně zdlouhavé a ne zcela jasné přihlášení a zaregistrování produktu.

Produkt doporučuji je intuitivní a jednoduchý, bohužel však i tento prodejce chce vydělávat na kdejakém rozšíření programu a v základu je okleštěný. :-) Asi tak jako když si chcete koupit auto :-)

Daňová evidence
Podvojné účetnictví
Kniha jízd
Sklady
Mzdy

Varianta POHODA Mini je minimální variantou ekonomického systému POHODA.

Obsahuje pouze daňovou evidenci a fakturaci bez nadstandardních funkcí. Vedení daňové evidence je umožněno jen pro jednu firmu. Hodí se pro začínající živnostníky a drobné podnikání.

2zákazníci nedoporučují produkt

• - Zřejmě jsou již účetní na ten systém ovládání za ta léta zvyklí
    • - Není to až tak drahé
    • - Instalace zafungovala až na podruhé - napoprvé jsem nejspíš zvolil špatný postup a skončilo to na nějakém Path not found.
    • - Nepodporuje unicode, tak jsem musel v systému nějak přepínat znakovou sadu, abych měl v aplikaci zobrazené ř a nikoliv přeškrtnuté o.
    • - Design je stále z devadesátek - barevné ikonky na šedém pozadí. Instalace snad stále přes InstallShield. Takhle vypadaly naše školní prográmky psané před třiceti lety v Delphi.
    • - Pro mě neintuitivní ovládání pomocí takových těch sestav.
    • - V pozadí je snad pořád ještě databáze Access 2000. To už snad dávno není podporované a tím pádem potenciálně nebezpečné.

Že je ta aplikace 25 let na trhu je úctyhodné, ale to přece nemusí znamenat, že to bude fakt ten samý kus kódu. Office dnes taky vypadají jinak než před 20 lety.

Zkusil jsem i iDoklad, nevím co do funkčnosti, ale co do designu je to úplně jiná liga.

• Jednoduche ovladani
    • - nedostatcna technicka podpora
    • - licence pro 1 - 3 pocitace nelze nainstalovat na server (nutne nainstalovat na lokalni PC a pak nasledne na ostatni pc)
    • - pokud chcete pristupovat vzdalene k datum napr pres ODBC je zdlouhave
    • - aktualizace softweru je komplikovana
    • - program ma problem s Windows
    • - dlouhodobe nedoreseny problem s knihovnou od MS

Drive jsem byl spokojen s POHODOU vse fungovalo jak ucetni program by mel fungovat. Nyni jenom aktualizuji a aktualizuji program POHODA

• Výborný, přehledný

• Jednoduchost obsluhy
    • Nezjištěno

Produkt Pohoda Mini má velmi dobré servisní zázemí.

• , zakoupeno v JCR - účto Pohoda

• Přehledné a jednoduché účetnictví
    • Zbytečně zdlouhavé a ne zcela jasné přihlášení a zaregistrování produktu.

• , zakoupeno v ucetni-sw.cz

• Stačí pro mne k fakturaci a jednoduché evidenci.
    • Chybí mi oboustranná synchronizace s mpohoda. Tj. pokud něco opravím ve své počitačové verzi, tak se to neprojeví v mpohoda, ale jinak super.

Jsem s tímto produktem spokojen.

• jednoduché
    • srozumitelné

pro fakturaci Pohoda Mini nejlepší

• perfektní

je přehledný,jasný i pro začátečníky kteří s programem ještě nepracovali.
    Produkt zatím zkouším,ale určitě bych ho ostatním doporučila
    Jednooduchost a srozumitelnost
    není důvod produkt nedoporučit
    Na nic jsem spokojena

• , zakoupeno v BlahaSoft

• Fakturace,jednoduchá ,zbytek zatím nevyuživám.

Jsem spokojen.

Spokojenost