Stormware Pohoda Premium

TOP 12 v kategorii Účetní a ekonomický software

Stormware Pohoda Premium

Podvojné účetnictví a daňová evidence, sklady, mzdy. Existuje i v síťové variantě Komplet NET3, NET5. Stormware POHODA je komplexní účetní, ekonomický a informační program...
20 546 Kč

Sklady
Mzdy

Rychlé a celkem spolehlivé ,přehledné sestavy a výstupy

• , zakoupeno v ucetni-sw.cz

• Naprosto nepostradatelný program pro začínající účetní.
    • přehledné
    • dostupné aktualizace
    • výborná zákaznická podpora
    • zatím jsem na nic nepřišla

Když jsem si vybírala program pro účetnictví, sledovala jsem kde co používají a zjistila, že program Pohoda je používán nejčastěji. Zúčastnila jsem se kurzu s tímto účetnictví s Pohodou a je opravdu nepostradatelným pomocníkem právě pro ty, co s účetnictvím začínají. Pokud mám něco špatně, program mě na to upozorní. Když si s něčím nevím rady, zdarma mi v zákaznickém centru poradí, což je k nezaplacení.
    Dále oceňuji komunikaci s úřady prostřednictvím datové schránky. Přehledné tiskové sestavy.
    Doporučuji začátečníkům, ale i pokročilým uživatelům

• , zakoupeno v AK SYSTEM

• Pracuji v Pohodě od 2006 r. Velmi spokojena
    • nemám nic proti

V časná aktualizace, spolehlivost. ne musím zbytečně tratit čas nad novými změnami v daních a účetnictví. Od Váš nic neuteče.

Daňová evidence
Podvojné účetnictví
Kniha jízd
Sklady
Mzdy

Podvojné účetnictví, sklady, mzdy. Existuje i v síťové variantě Premium NET3, NET5. Stormware POHODA je komplexní účetní, ekonomický a informační program pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a má již desetitisíce uživatelů.

Rychlé a celkem spolehlivé ,přehledné sestavy a výstupy

• , zakoupeno v ucetni-sw.cz

• Naprosto nepostradatelný program pro začínající účetní.
    • přehledné

• Pracuji v Pohodě od 2006 r. Velmi spokojena
    • nemám nic proti

• přehlednost

jsme spokojeni

• , zakoupeno v účetní programy.eu

• Pohoda je skvělý účetní program i pro začínající účetní, je jednoduchá a přehledná

Přehlednost
    Jednoduchost