Nejnovější recenze ze sekce Účetní a ekonomický software

Přidáno: 2. června 2010

• jednoduchý program na ovládání
  • seznam zákazníků
  • faktury v měně
  • automatická kopie faktury
  • evidence plateb
  • vzory faktur
  • verze start omezena na 10záznamů

Dobrý program na vystavování faktur.

Cígler software Money S3 Business

Cígler software Money S3 Business

Přidáno: 4. dubna 2010

• kvalitní výrobek pro Vaše účetnictví
  • program zvládne i pomalejší počítač
  • tisk všech potřebných dokumentů přímo z programu
  • plná verze pro vedení daňového účetnictví včetně agendy zaměstnanců
  • aktualizace jen pro jeden rok
  • všeobecně vydoká cena těchto softwarů

Money používám pěknou řádku let, jsem na něj zvyklá a rozhodně bych neměnila. Funguje velmi spolehlivě a co se ovládání týká jde to téměř samo. Po chvilce práce si člověk navykne a pak už pracuje intuitivně aniž by musel přemýšlet, kde že má co zapsat. Výhodou je tisk všech potřebncý dokumentů přímo ze souboru a také tvorby PDF souborů což se hodí zejména dnes, když se mnoho faktur zasílá elekronickou poštou. Rozhodně doporučuji větším firmám nebo těm, kdo účatnictví dělají jako zaměstnání. Ais se nevyplatí koupit program jen proto, abych si udělal vlastní účetnictví.

aswcz aswcz

• sklad
  • ubytování
  • dotyková obrazovka
  • žádné nemám

Myslím že tento program je velice výkonný. Navíc si demo ve kterém nejde jen dotyková obrazovka, můžete stáhnout.

Ježek STEREO 17

Ježek STEREO 17

Ověřený zákazník BlahaSoft Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2009

Zakoupeno v BlahaSoft

• Rchlé objednání produktu
  • Velmi rychlé doručení
  • V pohodlí domova

Již používám tento program při vytváření mezd v jednoduchém účetnictví.
Proto jsem si zvolila i tento program na podvojné účetnictví.
Pomalu se s ním seznamuji a pracuji a jsem s ním skutečně spokojena.
Doporučuji program i ostatním, je rychlý a přehledný.
Při příštím nákupu bych použila stejný způsob nákupu.

Kastner STEREO 2009

Kastner STEREO 2009

Ověřený zákazník BlahaSoft Ověřený zákazník

Přidáno: 15. listopadu 2009

Zakoupeno v BlahaSoft

• jednoduché ovládání programu bez nutnosti předchozího školení
  • přehlednost
  • snadné opravy
  • přehledné výstupní sestavy

Několik let pracuji na třech účetních SW, Převzala jsem ale firmu zpracovávanou na tomto SW a tak jsem se rozhodovala přeúčtovat firmu do mých SW nebo zakoupit tento produkt a pouze přenést data. Měla jsem obavy jak rychle se tento SW naučím. Zakoupila jsem ho a zabralo mi to 1 den, abych se naučila ovládat celou agendu a po třech dnech vše účtuji bez problémů a to účtuji denně poměrné hodně položek a různých účetních případů.
Tento prokukt bych doporučila vzhledem k jednoduchosti ovládání a přehlednosti.
SW mám krátce, tak nemám zkušenosti se zákaznickou podporou, ale doufám že bude dobrá.

Přidáno: 31. října 2009

• Jsem s ním spokojen. Slouží mi dobře již třetí měsíc.
  • Nic mne nenapadá. I cena za verzi s podporou byla fajn.

Nic lepšího za tuhle cenu jsem nikde nenašel a to jsem hledal skutečně hodně dlouho a vedle tohodle programu i soft co jsem měl za 80 tis. vypadá jako parodie a přitom je TRELL skoro zadarmo a umí toho fakt hodně.

Martina Martina

Přidáno: 29. srpna 2009

• snadná a přehledná ovladatelnost
  • nízká cena
  • dosácké prostředí

tento produkt jsem používala v práci, nikdo mě na něm nezaškolil a přesto jsem se rychle dokázala v něm zorientovat.
obsahuje vše potřebné od účetnictví, poštu, faktury a dodejky přes kompletní mzdové účetnictví s osobní evidencí pracovníků. Firma má i užitečný servis, takže když už se stane, že opravdu něco nemůžete najít nebo si něčím nejste jistí po telefonu vám poradí kvalifikovaní pracovníci. Každý rok máte také možnost dokoupit si aktualizaci, takže nemůsite změny v zákonech/ parametry měnit pracně manuálně.
program doporučiji je to kvalita za nízkou cenu.

Přidáno: 16. června 2009

• Snadné ovládání
  • Rychlé vstupování dokladů
  • Přehlednost
  • Grafika

Tento účetní program je velmi jednoduchý a přehledný. Někomu možná může vadit grafika, která vlastně žádná není, prostředí vypadá jako základní obrazovka "dosu", což ale při práci nijak nevadí.
V programu se pohybujete pomocí šipek, enteru a escapu, takže je vhodný i pro uživatele, který to s počítači moc neumí. Já jsem se v něm naučila pracovat za pár minut.
Vstupování dokladů je jednoduché, žádné zbytečné kolonky ani čekání. Prostě napíšete datum, číslo dokladu, čeho se týká a částku.
Tento účetní program mohu jen doporučit.

Zobrazuji 181 - 189 ze 189 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]