Nejnovější recenze ze sekce Účetní a ekonomický software

Přidáno: 13. dubna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

S tímto programem mám již zkušenosti z minulosti , je přehledný, jednoduchý a má vše co potřebuji

Martin Sysel Martin Sysel

Přidáno: 10. dubna 2018

• nefungující systém, chyby v zrcadlech, předražený, arogantní přístup

vyhozené peníze, ztráta času,

• přehlednost, jednoduchost

Ověřený zákazník Účto Tichý Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2018

Zakoupeno v Účto Tichý

Tento produkt jsem vybrala, protože již ho znám ze zaměstnání asi od roku 1996 a nedám na něj dopustit a všem doporučuji. V mém případě se jedná o vedení daňové evidence. Nyní pořízeno pro mě osobně. Jelikož se jinýma produktama nezabývám, otázku ceny nemůžu posoudit, ale určitě odpovídá cena kvalitě. Produkt maximálně vhodný pro vedení daňové evidence, i pro vedení evidence pro OSVČ, který platí daň paušálem.

Cígler software Money S3 Premium

Cígler software Money S3 Premium

Martas Martas

Přidáno: 18. ledna 2018

(naposledy upraveno 19. ledna 2018)

• Nejak nevim
  • Program nekde nahraba nejaky bordel z archivaci nebo nevim. - Nefunguje skrolovani koleckem mysi v tiskovych sestavach. -
  • Zaokrouhlovani ktery ma zobrazovat stejny obsah ale da se kliknout na ruzna mista v programu dava odlisna cisla. Cigler se vymlouva ze to je zpusobeno nejakym zaokrouhlovanim. Kdyz jsem se ptal jak to tak mlzili a nechali to do ztarcena.
  • Po nezakopeni aktualizace a podpory pro špatné zkušenosti a také toho že se v mém případě nic v legislative nezměnilo. Systém přestává fungovat ačkoli by nemel.
  • Například mzdy (výkazy) funguji jak se jim chce. Jednou odinstaluju naistaluju jde par mesicu pridat ale u nejakého to zacne hazet hlasku ze potrebuje prvni zalozit mzdove obdobi a i kdyz je zalozeno pridat mzdu nejde. Jiz pridanou a zkusebne smazanou nejde vytvořit protoze program tvrdí, že nemam zalozene období. Jak tedy mohlo před smazanim existovat. Je to proste bordel program. Nedoporučuji.
  • Ackoli pro měsíc co chci pridat mzdu jsem mel platnou podporu a ted ji nemam pro spatnou zkusenost, tak se s vami uz nebavi.
  • Hodnoty ve mzdach pro vyhotoveni prehledu nebo mzdoveho listu se negeneruji tedy jak kdy kdyz odinstaluju cely program a pak znovu nainstaluju a parkrat to opakuju tak to nekdy funguje... ale co je to za debilni program... Dale pridat mzdu mzdova obdobi jsou nastavena a pridana mzda pro dany mesic si nenatahne hodnoty.
  • Trebas hned dalsi chyba uz jsem Ciglera na to upozornoval a myslite ze se to zmenilo ne. Pry pridavaji nove funkcionality ale ve starym maji bordel. Delam potvrzeni o zdanitelnych prijmech mam to jasne za rok 2017 vytisknu formular pres money a co je na nem uvedeno 1-12 / 2016 nikoliv 2017. Takze by meli k nakupu money probalit belitko na vymazavani jejich kravin. Maji to totiz jeste na starem formulari z roku 2016
  • Stejne tak je zbytecne v nastavovani zamestnancu ze jde o zamestnani maleho rozsahu a pak program furt otravuje s tim, ze je nastaven spatne minimalni zaklad, kdyz u zamestnani maleho rozsahu se neplati ani soc ani zdravotni... Za x let to jeste neopravili

Nedoporucuji koupit.

Profit PLUS

Profit PLUS

Ověřený zákazník BlahaSoft dolas

Přidáno: 18. ledna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

• Mohl jsem začít s účtováním na bezplatné verzi a potom dokoupení licence bylo rychlé a už jsem věděl, jak s programem pracovat.

Přidáno: 9. ledna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

V Účtu pracuji více než 20 let a jsem maximálně spokojená.

Stormware Pohoda Premium

Stormware Pohoda Premium

Ověřený zákazník BlahaSoft Dana

Přidáno: 2. ledna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

Rychlé a celkem spolehlivé ,přehledné sestavy a výstupy

Tichý Účto účetní program

Tichý Účto účetní program

Ověřený zákazník Účto Tichý Petulka

Přidáno: 27. listopadu 2017

Zakoupeno v Účto Tichý

účetní program je přehledný a změny zákonů jsou perfektně zapracovány.

Radim Radim

Přidáno: 26. listopadu 2017

• Hodně funkcí
  • Volat v sobotu a nedělí
  • Docela rychlé řešení když mi kasa nejela
  • EET jede jak má
  • Pokud se nedovolám na linku do par minut mi volají zpět
  • Delší boj než se systém vyladil ale nyní už to jede jak má

Hledal jsem systém ,který je rozsáhlý a přehledný
Obchodníci milí ,přijeli a ukázali mi system od A do Z
Systém mi potom nainstaloval technik a vyškolil,dostali jsme 14 dni dobu hájení takže jsme volali na linku a ujal se nás hned nějaký technik a poradil nám co a jak.
Ze začátku jsme s tím trochu bojovali mělo to mouchy ale to už ladili technici s programatorem a nyní je vše v pořádku
Dokoupení VIP smlouvy mohu volat o technickou pomoc i o víkendu
Mam mapu podniku což je super a přehledné
Pokud mi system selhal tak mi do dvou hodin volali a opravili na dálku
Za servis si naúčtují ale ja také neprodávám nic zdarma tak nevím proč se kdo diví
Když to byla jejích chyba vždy jsem servis měl zdarma

Ivana Ivana

Přidáno: 8. listopadu 2017

• Katastrofální. Služby předražené. Servis velmi špatný. Chce to trpělivost, aby jste se na servis dovolali. Chování k zákazníkům neprofesionální.

Měli lákavou nabídku. Byl to pořádný omyl. Velmi špatná zkušenost. Chování neprofesionální, servis velmi špatný, služby předražené. Provedou servis, kde nadělají chyby a pak dlouhou dobu usilujete o opravu. Nedoporučuji

Kastner Stereo

Kastner Stereo

Přidáno: 28. října 2017

Zakoupeno v BlahaSoft

• velmi příjemný program za příznivou cenu se vším všudy i s napojením na úřady a EET, ovládání jednoduché a aktualizace okamžité

ABX Recepce v3 GOLD

ABX Recepce v3 GOLD

Ověřený zákazník ABX software s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2017

Zakoupeno v ABX software s.r.o.

Pro můj malý penzion plně vyhovuje.

Kasamax OBCHOD

Kasamax OBCHOD

Jiří Kasal Jiří Kasal

Přidáno: 27. srpna 2017

• relativně nízká pořizovací cena
  • možnost stáhnout demo verzi
  • po půl roce přestal software komunikovat s Windows 10
  • nátlak od technika na zřízení měsíčního paušálu
  • technici nekomunikují

Chtěli jsme si pořídit jednduchou pokladnu pro náš malý obchod bez nutnosti platit měsíční paušál.Po půl roce bezchybného provozu nastaly každodenní problémy se spuštěním pokladny.Po neustálém telefonování a dopisování si,nám přestali brát technici telefon a bylo nám doporučeno zřídit si měsíční paušál ve výši 500,-Kč kde by se nám o pokladnu staral technik.
Na doporučení jiných obchodníků máme koupenou novou pokladnu od jiného výrobce a Kasamax OBCHOD leží v šuplíku pod pultem.

Stormware Pohoda Lite

Stormware Pohoda Lite

Ověřený zákazník Účetnictví a ekonomický systém Vlasta

Přidáno: 10. července 2017

Zakoupeno v Účetnictví a ekonomický systém

Vše ok, produkt odpovídá popisu.

Adam Adam

Přidáno: 3. července 2017

• Od firmy Awis uz nic. Podpora a servis od firmy Awis nula. Uz je honim 14dni at mi opravi v system v zaruce . A porad nic. Nedoporucuji tuto firmu.

Strasna podpora. Nemaji zajem po koupi oro vam pomoct. A pokud voláte ne placenou linku 1500,-kc chteji za hodinu. Zlodejna

Mirek Mirek

Přidáno: 15. června 2017

• Relativne levne porizovaci naklady
  • Dodatecne naklady s kazdou dalsi aktualizaci, opravu apod.
  • Spatna zak. podpora, neuznavaji reklamace
  • Skryte naklady spojene s prodlouzenim license
  • Pouzitelnost kasy je na uroven software tak 10 let zpatky

Nedoporucuju

Účto 2012/2011 daňová evidence

Ověřený zákazník BlahaSoft Jiří Strnádek st.

Přidáno: 13. května 2017

Zakoupeno v BlahaSoft

Tento produkt jsem již vlastnil v roce 1995.
Moje účetní tento produkt také používá. Délka používání
tohoto produktu hovoří za vše.

Kasamax MAXiPokladna

Kasamax MAXiPokladna

Ověřený zákazník ProdejPokladen.cz Oto Lasák

Přidáno: 10. března 2017

Zakoupeno v ProdejPokladen.cz

• jednoduché rychlé ovládání
  • u iOS zatím nejde uzávěrka a export prodeje

řešení pro rychlý mobilní prodej
skvělá tiskárna
až bude uzávěrka doporučuji