Nejnovější recenze ze sekce Účetní a ekonomický software

Stormware Pohoda 2018 Standard základní licence

Přidáno: 12. listopadu 2018

• Dobrá cena !

Přidáno: 2. října 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

Jediná nevýhoda je proram v DOS, ale nevím proč, je to spíš marketig, to co v proramu pod W trvá hodinu, já mám za pár minut,m žádné dokupy dalších modulů. Chápu, že se to nevyplatí nadnárodní společnost, ale středně velká firma ušetří tisíce a bude to mít v pořádku. Jo vzhled odrazuje. No stačí ho vyzkoušet a pak milovat a ušetřit. Neznám lepší manželství

Kasamax MAXiPokladna

Kasamax MAXiPokladna

Přidáno: 27. července 2018

nejhorší na trhu

Přidáno: 13. dubna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

S tímto programem mám již zkušenosti z minulosti , je přehledný, jednoduchý a má vše co potřebuji

Přidáno: 10. dubna 2018

• nefungující systém, chyby v zrcadlech, předražený, arogantní přístup

vyhozené peníze, ztráta času,

• přehlednost, jednoduchost

Ověřený zákazník Účto Tichý Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2018

Zakoupeno v Účto Tichý

Tento produkt jsem vybrala, protože již ho znám ze zaměstnání asi od roku 1996 a nedám na něj dopustit a všem doporučuji. V mém případě se jedná o vedení daňové evidence. Nyní pořízeno pro mě osobně. Jelikož se jinýma produktama nezabývám, otázku ceny nemůžu posoudit, ale určitě odpovídá cena kvalitě. Produkt maximálně vhodný pro vedení daňové evidence, i pro vedení evidence pro OSVČ, který platí daň paušálem.

Cígler software Money S3 Premium

Cígler software Money S3 Premium

Martas Martas

Přidáno: 18. ledna 2018

(naposledy upraveno 19. ledna 2018)

• Nejak nevim
  • Program nekde nahraba nejaky bordel z archivaci nebo nevim. - Nefunguje skrolovani koleckem mysi v tiskovych sestavach. -
  • Zaokrouhlovani ktery ma zobrazovat stejny obsah ale da se kliknout na ruzna mista v programu dava odlisna cisla. Cigler se vymlouva ze to je zpusobeno nejakym zaokrouhlovanim. Kdyz jsem se ptal jak to tak mlzili a nechali to do ztarcena.
  • Po nezakopeni aktualizace a podpory pro špatné zkušenosti a také toho že se v mém případě nic v legislative nezměnilo. Systém přestává fungovat ačkoli by nemel.
  • Například mzdy (výkazy) funguji jak se jim chce. Jednou odinstaluju naistaluju jde par mesicu pridat ale u nejakého to zacne hazet hlasku ze potrebuje prvni zalozit mzdove obdobi a i kdyz je zalozeno pridat mzdu nejde. Jiz pridanou a zkusebne smazanou nejde vytvořit protoze program tvrdí, že nemam zalozene období. Jak tedy mohlo před smazanim existovat. Je to proste bordel program. Nedoporučuji.
  • Ackoli pro měsíc co chci pridat mzdu jsem mel platnou podporu a ted ji nemam pro spatnou zkusenost, tak se s vami uz nebavi.
  • Hodnoty ve mzdach pro vyhotoveni prehledu nebo mzdoveho listu se negeneruji tedy jak kdy kdyz odinstaluju cely program a pak znovu nainstaluju a parkrat to opakuju tak to nekdy funguje... ale co je to za debilni program... Dale pridat mzdu mzdova obdobi jsou nastavena a pridana mzda pro dany mesic si nenatahne hodnoty.
  • Trebas hned dalsi chyba uz jsem Ciglera na to upozornoval a myslite ze se to zmenilo ne. Pry pridavaji nove funkcionality ale ve starym maji bordel. Delam potvrzeni o zdanitelnych prijmech mam to jasne za rok 2017 vytisknu formular pres money a co je na nem uvedeno 1-12 / 2016 nikoliv 2017. Takze by meli k nakupu money probalit belitko na vymazavani jejich kravin. Maji to totiz jeste na starem formulari z roku 2016
  • Stejne tak je zbytecne v nastavovani zamestnancu ze jde o zamestnani maleho rozsahu a pak program furt otravuje s tim, ze je nastaven spatne minimalni zaklad, kdyz u zamestnani maleho rozsahu se neplati ani soc ani zdravotni... Za x let to jeste neopravili

Nedoporucuji koupit.

Profit PLUS

Profit PLUS

Přidáno: 18. ledna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

• Mohl jsem začít s účtováním na bezplatné verzi a potom dokoupení licence bylo rychlé a už jsem věděl, jak s programem pracovat.

Přidáno: 9. ledna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

V Účtu pracuji více než 20 let a jsem maximálně spokojená.

Stormware Pohoda Premium

Stormware Pohoda Premium

Přidáno: 2. ledna 2018

Zakoupeno v BlahaSoft

Rychlé a celkem spolehlivé ,přehledné sestavy a výstupy

Tichý Účto účetní program

Tichý Účto účetní program

Ověřený zákazník Účto Tichý Ověřený zákazník

Přidáno: 27. listopadu 2017

Zakoupeno v Účto Tichý

účetní program je přehledný a změny zákonů jsou perfektně zapracovány.

Přidáno: 26. listopadu 2017

• Hodně funkcí
  • Volat v sobotu a nedělí
  • Docela rychlé řešení když mi kasa nejela
  • EET jede jak má
  • Pokud se nedovolám na linku do par minut mi volají zpět
  • Delší boj než se systém vyladil ale nyní už to jede jak má

Hledal jsem systém ,který je rozsáhlý a přehledný
Obchodníci milí ,přijeli a ukázali mi system od A do Z
Systém mi potom nainstaloval technik a vyškolil,dostali jsme 14 dni dobu hájení takže jsme volali na linku a ujal se nás hned nějaký technik a poradil nám co a jak.
Ze začátku jsme s tím trochu bojovali mělo to mouchy ale to už ladili technici s programatorem a nyní je vše v pořádku
Dokoupení VIP smlouvy mohu volat o technickou pomoc i o víkendu
Mam mapu podniku což je super a přehledné
Pokud mi system selhal tak mi do dvou hodin volali a opravili na dálku
Za servis si naúčtují ale ja také neprodávám nic zdarma tak nevím proč se kdo diví
Když to byla jejích chyba vždy jsem servis měl zdarma

Přidáno: 8. listopadu 2017

• Katastrofální. Služby předražené. Servis velmi špatný. Chce to trpělivost, aby jste se na servis dovolali. Chování k zákazníkům neprofesionální.

Měli lákavou nabídku. Byl to pořádný omyl. Velmi špatná zkušenost. Chování neprofesionální, servis velmi špatný, služby předražené. Provedou servis, kde nadělají chyby a pak dlouhou dobu usilujete o opravu. Nedoporučuji

Kastner Stereo

Kastner Stereo

Přidáno: 28. října 2017

Zakoupeno v BlahaSoft

• velmi příjemný program za příznivou cenu se vším všudy i s napojením na úřady a EET, ovládání jednoduché a aktualizace okamžité

ABX Recepce v3 GOLD

ABX Recepce v3 GOLD

Ověřený zákazník ABX software s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2017

Zakoupeno v ABX software s.r.o.

Pro můj malý penzion plně vyhovuje.

Kasamax OBCHOD

Kasamax OBCHOD

Přidáno: 27. srpna 2017

• relativně nízká pořizovací cena
  • možnost stáhnout demo verzi
  • po půl roce přestal software komunikovat s Windows 10
  • nátlak od technika na zřízení měsíčního paušálu
  • technici nekomunikují

Chtěli jsme si pořídit jednduchou pokladnu pro náš malý obchod bez nutnosti platit měsíční paušál.Po půl roce bezchybného provozu nastaly každodenní problémy se spuštěním pokladny.Po neustálém telefonování a dopisování si,nám přestali brát technici telefon a bylo nám doporučeno zřídit si měsíční paušál ve výši 500,-Kč kde by se nám o pokladnu staral technik.
Na doporučení jiných obchodníků máme koupenou novou pokladnu od jiného výrobce a Kasamax OBCHOD leží v šuplíku pod pultem.

Zobrazuji 41 - 60 ze 189 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...10